درباره صنایع غذایی بالبا

صنایع غذایی بالبا ( شرکت فراز افروز فرانک ) در سال 1397 در اصفهان شروع به فعالیت نموده ، فعالیت این گروه تولید و بازرگانی در حال حاضر تولید و توزیع انواع محصولات غذایی است و در تلاش است محصولاتی همراه با بالاترین و بهترین کیفیت ارائه کند.

فراورده های غذایی این مجموعه بدون مواد نگهدارنده تهیه و توزیع می گردد که این گواه بر ارائه محصولاتی متناسب با استانداردهای روز دنیا است.
در حال حاضر این مجموعه اقدام به تولید انواع ترشیجات ،شوریجات ، مرباجات ، رب، آب لیمو و کنسرو نموده و در آینده تنوع تولید و توزیع این محصولات بیشتر می شود.

 

 

این مجموعه ارایه‌ی محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی را در راس اهداف خود قرار داده تا فراورده های غذایی با بهترین کیفیت ، سالم و بهداشتی در دسترس مردم قرار دهد، البته رعایت اصول مشتری‌مداری و احترام به حقوق مصرف کنندگان از اصول دیگر این گروه است تا خدمتی صادقانه به مردم در راستای جلب رضایت و رفع نیازهای روزانه آن ها کند.
"بالبا" در لغت ریشه ترکی دارد و به معنای نوعی گیاه صحرایی خوراکی که بدون نیاز به آب و فقط با شبنم تشکیل شده در صحرا رشد می کند.

 

موسس و مدیرعامل:

جناب آقای دکتر فراز نظارتی زاده

  • دکترای مهندسی صنایع
  • گرایش مدیریت سیستم ها
  • مدیرعامل صنایع غذایی بالبا
  • با بیش از ۱۲ سال سابقه مدیریت در صنعت غذایی کشور
 

بخشی از دیدگاه های وی :

پروردگارا سپاسگزارم که امروز سعادت خدمت به ملت و سرزمینم را به عنوان یک کارآفرین دارم.
کارآفرین ها همان هایی هستند که تلاش در ایجاد شغل و روزی رسانی دارند، از کمترین ها شروع می کنند ولی شروع می کنند ، پستی ها و بلندی ها را با جان و دل پذیرا می شوند و در مسیر ایجاد تغییر گام بر می دارند.
حتی اگر در مسیر پستی ها باشد مطمئن هستند که بلندی های مسیر آنها را در پایان سرافراز می کند مشروط بر آن که تلاش بی وقفه همراه قدم های محکم و مصمم باشند .
درخت های تنومند همواره از بذر های کوچک سر از خاک بر می آورند و با شکوه رشد می کنند.
تقدیر الهی بر این بوده است که بنده اختیار داشته باشم و از نقطه ای کوچک شروع کنم و خستگی ناپذیر برای موفقیت ،شبانه روز تلاش کنم.
با تدبیر برنامه ریزی کنم و با انرژی و اطمینان اجرا کنم، با فکر و قدرت تعقل فعالیت کنم و بیشترین احترام و ارزش را برای مشتریانم قائل شوم چرا که تمام سرمایه من بوده و بدانم اولین مشتریان من نیروی انسانی مجموعه من هستند. به خدای خویش اعتقاد دارم، اوست که در تمامی کار ها همراه ماست و از همه چیز آگاه است راه رفته و نرفته را می داند و می داند نیت واقعی آدم ها چیست و من امروز کجای مسیر ایستاده ام .
امروز سعی می کنم از گذشته پند بگیرم تا در اینده از ان برای خود برتری ایجاد کنم و میدانم آینده به امروز ما گره خورده است پس باید امروز تلاش کنیم و محصولی با بهترین کیفیت و بسته بندی در شان مردم سرزمین مان ارائه نمایم که مشتریان ما در همه جای دنیا پهناور از آن راضی باشند .